top of page

Working Mothers

Public·18 members

AC Milán PSG koukněte se živě 7 listopadu 2023

před 18 minutami — ... ŽIVÝ PŘENOS-)) Feyenoord Celtic koukněte se živě 19 září 2023. ... Kincsem+ Tuti 1158premier, élő, HD NOVA SPORT 4 Dnes13:55 AC Milán U19 - Paris ...

PSG AC Milán Přímý přenos 25 října 2023 televize 24. 10. 2023 — PSG AC Milán Přímý přenos 25 října 2023 televize Germain - Liverpool FC. Středa 28. listopadu, výkop 21.00, Park princů, Paříž, přímý přenos ... Letecký zájezd na Ligu Mistrů: AC Milán - PSG| FotbalTour. czPSG přijede na San Siro s vidinou vítězství, ale domácí AC Milán bude jednoznačně proti. Vychutnejte si tento šlágr živě! Nabídka obsahuje: LETENKY vhodné spojení: Praha – Milán, Vídeň – Milán sezení v letadle vedle sebe v ceně check-in v ceně *letištní transfery rádi zajistíme na vyžádání UBYTOVÁNÍ na 3 noci v ověřeném 3* hotelu s výhodnou polohou *vyšší standard rádi zajistíme na vyžádání VSTUPENKU NA ZÁPAS základní kategorie (4. kat. ), lepší kategorie na vyžádání *aktuální ceny všech kategorií vám pošleme po vyplnění rezervace GARANCI při objednávce 2 a více vstupenek garantujeme sezení (minimálně v párech u sebe podle infografiky) proč FotbalTour. cz? přečtěte si hodnocení spokojených klientů DELEGÁTA Milán patří k nejoblíbenějším destinacím našich klientů. O hladký průběh zájezdu se starají zkušení delegáti a sportovní nadšenci v jednom. INFOBALÍČEK před zájezdem vám připravíme detailní informace a aktuální pravidla pro návštěvu stadionu, abyste si mohli užít zápas bez starostí. Přesun na stadion a sledování zápasu AC Milán – PSG. STŘEDA, 8. : Odhlášení z hotelu (do 12:00 hodin). Volitelný program (napr. nákup suvenírů). Později přesun na letiště a odlet z Itálie. LEPŠÍ KATEGORIE VSTUPENEK 3. kategorie 2. kategorie 1. kategorie Premium NÁŠ TIP darujte zájezd jako originální zážitek – rádi připravíme dárkovou poukázku na míru vyhovuje vám cestování „na vlastní pěst“? využijte nabídky samostatných vstupenek na zápas nevyhovuje vám termín zájezdu? vyberte si z ostatních zájezdů AC Milán nabízime speciální pojištění pro fotbalové zájezdy, které pokrývá i storno zájezdu v případě onemocnění potřebujete více informací? odpovědi na nejčastější otázky naleznete ZDE nakupujte kopačky, dresy a míče se slevou od 11teamsports. Tímto chci poděkovat své rodině, že mě dala k mým narozeninám takovýto úžasný dárek. Též chci poděkovat svému vnukovi Tomáškovi, že mě provázel a byl mě skvělým průvodcem. Zvláštní poděkování patří naší delegátce Petře, která se o nás příkladně starala, řekl bych až nad rámec svých povinností. Děkuji a rád bych se třeba ještě jednou přijel na nádherné San Siro podívat. Jan Zelenka | AC Milán - Lazio Řím | 6. AC Milán PSG koukněte se 7 listopadu 2023 Streamování před 9 hodinami — AC Milán PSG koukněte se 7 listopadu 2023 Streamování před 3 hodinami — Liga mistrů ŽIVĚ na Sport.cz | AC Milán - PSG | ONLINE fotbal ... Liga mistrů živě: Paris Saint-Germain - AC Milán 25. 10. 2023 — Skupina F nabídne další souboj gigantů. Tentokrát se proti sobě postaví PSG a AC Milán. Oba musejí vyhrát, pokud chtějí myslet na postup. Stačí navštívit obchod přes tento odkaz, nebo použít slevový kód FOTBALTOUR UŽIJTE SI FOTBAL BEZ STAROSTÍ A OSTATNÍ NECHTE NA NÁS Všechna pandemická opatření pro cestování do Itálie byla zrušena Máme speciální pojištění, které zahrnuje i storno v případě onemocnění Využijte našich zkušeností – za sportem cestujeme již 15 let Vyjádření klientů ze zápasů AC Milán, PSG Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit. Byl jsem s vnukem v Miláně na San Siru na zápase AC Milán - Lazio Řím. Vrátil jsem se na San Siro po dlouhých 50 letech a byl to pro mě úžasný zážitek. AC Milan - PSG Modus Online Live League · Zábava · StarDance-vítězná celebrita · Duel · Fotbal Neváhej a koukni do slovníku sázkaře. Podle data; Podle sportu; Vyhledávání. AC Milán PSG přenos živý 07/11/2023 - The BREAK Exchange před 10 hodinami — AC Milán U19 - Paris Saint-Germain U19 Přímý přenos utkání základní skupiny Juniorské fotbalové ligy UEFA. 16:00. FotbalPortal.cz: Fotbal ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

• Facebook
  • Instagram
  • YouTube
bottom of page