top of page

Working Mothers

Public·18 members

[[[спорт тв===]]<<] Црвена звезда Лајпциг utakmice 7 новембар 2023

25. 10. 2023. — ... Лајпциг Црвена звезда utakmice uživo 25 октобар 2023 пре 6 сати — Utakmica između Crvene zvezde i Lajpciga igra se u sr.

Нижу се лоше вести за Звезду пред двомеч са Немцима 17. 10. 2023. — crvena zvezda lajpcig, zvezda lajpcig, zvezda liga sampiona, zvezda rezultati. црвена звезда лајпциг, звезда лајпциг, звезда лига шампиона, ... Zvezda ne prepušta ništa slučaju: Obaveštenje za navijače 22. 10. 2023. — Zvezda ne prepušta ništa slučaju: Obaveštenje za navijače u Lajpcigu Početak utakmice između RB Lajpciga i Crvena zvezde je zakazan za 21 ... U 65. minutu, na terenu mlade snage, Kosta Nedeljković (umesto Rodića), Vladimir Lučić (Umesto Mitrovića) i Jovan Mijatović koji je zamenio Ndijaea. Tračak nade i brigu domaćinu doneo je Marko Stamenić, koji je bio na pravom mestu u pravo vreme. Kapiten Aleksandar Dragović je šutirao sa 20 metara, lopta je nekog zakačila na putu, a Novozelanđanin srpskih korena samo ubacio u mrežu. Od 80. minuta na terenu je bio Aleksandar Katai koji je zamenio Stamenića. "Magiko" je veoma brzo bio ispred gola Lajpciga, ali je pas bio prejak. A onda je u 84. Odlična Zvezda poražena u Lajpcigu 25. 10. 2023. — minut - Počela je utakmica! Prvi napad je imao Lajpcig. Crvena zvezda foto: Kurir. SASTAVI: LAJPCIG: Blasvih - Henrihs, Simakan, Lukeba, Raum ... 70. MINUT - GOOOL! Zvezda smanjuje, strelac je Stamenić! Bukari je odradio sjajan posao po desnoj strani, lopta je posle nekoliko trenutaka došla do Dragovića koji je šutirao sa 20-ak metara. Na putu ka golu zakačila je jednog od fudbalera domaćih i došla do mladog veziste koji nije imao težak zadatak da zatrese mrežu rivala. Nekoliko trenutaka kasnije Điga dobija žuti karton. 67. MINUT - Ponovo Glazer brani, ovoga puta šuta Simonsa sa 10-ak metara, po zemlji, iskosa sa desne strane. 65. MINUT - Menja i Bahar, ubacuje mlade Lučića, Mijatovića i Nedeljkovića umesto Rodića, Endiaja i Mitrovića. 62. Црвена звезда РБ Лајпциг uživo prenos 2022 7 новембар пре 6 сати — Црвена звезда РБ Лајпциг uživo prenos 2022 7 новембар 2023 пре 2 сата — Crvena zvezda RB Leipzig uživo 2022 7 новембар 2023 Данас пре 6 дана ... 18. MINUT - Ponvo je Glazer sprečio siguran gol, posle kornera sa dense strane i šuta glavom Lukebe. 17. MINUT - Nova šansa za domaćina. Posle sjajne akcije Poulsen je šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je Glazer sjajnom paradom sačuvao mrežu. 13. MINUT - GOL! Vodi Lajpcig, strelac je Raum! Ivanić je izgubio loptu na 30-ak metara od gola, uz desnu aut liniju. RB Leipzig - Crvena Zvezda ( Red Star Belgrade ) Nema 25. 10. 2023. — Kupite RB Leipzig - Crvena Zvezda ( Red Star Belgrade ) karte na Sportski Dogadjaji. Naše atraktivne cene i 100% Garancija isporuke će ... MINUT - Samo zahvaljujući Glazeru Zvezda nije u većem minusu. Sjajni čuvar mreže je odbranio šut Kapla. 60. MINUT - GOL! Lajpcig je duplirao prendnost, strelac je Simons! Lopta je došla do mladog fudbalera PSŽ-a na pozajmici u Lajpcigu, on je iskosa sa desne strane raspalio po njoj sa preko 20 metara i pogodio gornji ugao Glazerovog gola. 58. MINUT - Dvostruka promena kod domaćina. Meč je završen za Forsberga i Henriksa, na terenu su Braumgartner i Klosterman. 56. MINUT - Konkretnija je Zvezda u drugom poluvremenu, preti i pritiska sve više poslednju liniju Lajpciga, koja zasad uspeva da odbije te nalete. Fudbal i Liga šampiona: Lajpcig bolji od Zvezde, Stamenić 18. 9. 2023. — Treću utakmicu u nizu u Ligi šampiona, jedan od najboljih fudbalera Crvene zvezde bio je golman Omri Glazer, što dovoljno govori o tome ... Fudbal - LŠ: Lajpcig - Crvena zvezda 25. 10. 2023. — Utakmica između Lajpciga i Crvene zvezde igra se u sredu na stadionu "Red Bul arena", a početak je u 21 sat uz prenos na Prvom programu RTS -a. UEFA odredila SUDIJU za utakmicu Crvena zvezda - Lajpcig пре 13 сати — UEFA odredila SUDIJU za utakmicu Crvena zvezda - Lajpcig: Pravdu na Marakani deliće ovaj ITALIJAN. Daniele Orsato sudiće na utakmici. Izvor ... Црвена звезда РБ Лајпциг utakmice 7 новембар 2023 Спорт пре 9 сати — Crvena Zvezda ( Red Star Belgrade ) - RB Leipzig Ulaznice Gore navedene specifikacije ne važe za utakmice koje se igraju na neutralnom mestu/ ... Zvezdin novi evropski poraz, "ponovio se" Mančester, a proleće je i dalje u magli! Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u utakmici 3. kola Lige šampiona, od RB Lajpciga rezultatom 3:1. Taj rezultat je bio i u meču sa Mančester sitijem, mada je tada srpski predstavnik poveo. Tako da je posle tri kola, prvak Srbije u teškoj situaciji pošto ima samo jedan bod iz tri meča. I borba za evropsko proleće je sada veoma, veoma neizvesna, mada izgubljena nije. Ali njihovi crveno-beli, ne oni iz Beograda. Uvodni trenuci bili su prilično zanimljivi, pošto je samo u dva i po minuta domaćin tražio penal, a onda i Hvang šutirao metar pored stative gola domaćina, koji je ubrzo i preuzeo inicijativu. Ispostavilo se da je 13. minut bio baksuzan za Zvezdu, jer je David Raum samo krunisao odličnu akciju koja je pokrenuta kada je Mirko Ivanić izgubio loptu. Odbrana prvaka Srbije je prelako ispala, pa je Raum samo poslao loptu kroz noge Omrija Glazera koji je samo nekoliko minuta kasnije dva puta spasio Zvezdu novih golova. U 23. minutu, kao i nekoliko minuta kasnije, malo su se ponadali navijači Zvezde kojih je bilo nekoliko hiljada. Prvo je golman Janis Blasvih skratio ugao Ivaniću, a onda je sudija Hoze Marija Sančez pokazao na belu tačku zbog starta nad Piterom Olajinkom. Ali posle VAR provere odluka je promenjena, pa je ostalo 1:0 za domaćina. Bilo je i pokušaja Zvezde na drugoj strani (manje nego domaćina), ali bez stoodstotne situacije. Mada su najbliži bili golu u 39. minutu kada je Šerif Ndijae ušao u kazneni prostor, ali i izgubio snagu i pao. U tih 45 i "kusur" minuta, sve je bilo na strani tima Marka Rosea, kada je reč o statistici. Црвена звезда РБ Лајпциг utakmice uživo 07.11.2023 Pratite C пре 8 сати — Црвена звезда РБ Лајпциг utakmice uživo 07.11.2023 Pratite Crvena zvezda - RB Leipzig 7. 11. 2023 uživo - livescore, međusobni omjer, ... 34. MINUT - Prvi žuti karton u Zvezdi dobija Stamenić. Nešto ranije kod domaćih je, zbog prigovora posle dosuđenog penala, javnu opomenu dobio Henriks. 28. MINUT - PONIŠTEN PENAL ZA ZVEZDU! Ivanić je odradio veliki deo posla, presingom je uzeo loptu pred kaznenim prostorom, gde je oboren Olajinka. Glavni arbitar je odmah pokazao na belu tačku, ali je posle asistencije iz VAR sobe otišao da pogleda usporeni snimak i potom promenio odluku. 23. MINUT - Prva prava prilika za Zvezdu. Ivanić je izašao sam pred Blasviha, ali je for bio prejak, a je golman domaćih uspeo da skrati ugao i pošalje loptu u korner, posle kojeg je Blaskvih morao ponovo da interveniše, ovoga puta posle šuta Rodića glavom. Pojačane mere bezbednosti zbog utakmice Lajpcig-Zvezda 25. 10. 2023. — Za navijače Crvene zvezde iz Beograda važi da su „vrele krvi“ – tako ih barem opisuje nemačka agencija dpa u izveštaju kojim najavljuje ... ON SUDI CRVENA ZVEZDA - LAJPCIG: Većina Srba ga пре 14 сати — CRVENA zvezda će u 4. kolu Lige šampiona u utorak od 21 sat dočekati Lajpcig, a poznato je i ko će suditi utakmicu na stadionu "Rajko ... Na početku drugog poluvremena, Olajinku je zamenio Osman Bukari. I više se igralo više pred golom domaćina, mada bez opasnosti po Blasviha. Bukari je na primer pokušao sa 25 metara, a onda video i da je pogrešio. Pa se i izvinjavao. Samo dva minuta kasnije, nije uspeo Ndijae da ubaci loptu u mrežu sa nekoliko metara. Bio je kratak posle lopte sa desne strane, da bi u 59. minutu usledila kazna. Pošto se Ćavi Simons namestio i sa leve strane poslao loptu u dalje rašlje Glazerovog gola. Zatim je Openda iz slobodnog udarca ponovo naterao Glazera da se baci. I ponovo spasi Zvezdu. FK Crvena zvezda – RB Leipzig - Karte - iTicket.rs Karte za FK Crvena zvezda – RB Leipzig, 07.11.2023 na 21:00 u Stadion "Rajko Mitić"